Hit poslední doby Piercing do rtu, brady a ucha z oceli - sedící sova, čirý zirkon, vnitřní závit, 8 mm - Barva: Zlatá od známé značky Šperky Eshop za příznivou cenu 395 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Piercing do rtu, brady a ucha z oceli - sedící sova, čirý zirkon, vnitřní závit, 8 mm - Barva: Zlatá od výrobce Šperky Eshop - tento hit pořídíte výhodně za 395 . Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu budou BEZPLATNĚ dopraveny objednávky s hodnotou Kč a více. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Labret na ret, bradu nebo ušní chrupavku je k dispozici ve třech barvách. Skládá se z rovné činky z chirurgické oceli 316L, která je zakončena plochým ocelovým kolečkem. Ozdobnou část tvoří motiv sovy s velkýma očima, která sedí na hladké větvi. Oči a tělo sovy jsou zdobeny kulatými zirkony v transparentním provedení. Povrch piercingu zlaté a měděné barvy je upraven technologií PVD, piercing stříbrné barvy je rhodiován.S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Popis produktu Piercing do rtu, brady a ucha z oceli - sedící sova, čirý zirkon, vnitřní závit, 8 mm - Barva: Zlatá